Чоловіча сумка барсетка органайзер в клітинку (1428)
-11%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка барсетка органайзер в клітинку Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина: 25 см; Висота: 14,5 см; Ширина: 10 см;
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 799 ₴






