Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий клатч барсетка на 2 відділу в коробці, гаманець портмоне Туреччина Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Фірмова фурнітура з гравіюванням; Довжина: 22 см; Ширина: 14 см; Товщина: 4 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 1 800 ₴










