Подарунковий набір жіноча сумочка клатч + жіночий шкіряний ремінь 2в1 комплект (1198+Р)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий набір жіноча сумочка клатч + жіночий шкіряний ремінь 2в1 комплект Характеристики Матеріал: високоякісна екошкіра (добре тримає форму); Закривається на 2 магніти-кнопки; Усередині 3 відділення; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь: ланцюжка + екошкіра; Довжина плечового ременя: 145 см (максимальна, можна складати в двоє або ж укоротити в разі потреби, прибравши зайві ланки в ланцюжку); Довжина: 24 см; Висота: 16 см; Ширина за основою: 8 см; РЕМЕНЬ: Натуральна шкіра; Металева класична пряжка;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 649 ₴









