Велика жіноча сумка рептилія тиснення на плече, сумочка крокодил зміїна екошкіра (1420)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка рептилія тиснення на плече, сумочка крокодил зміїна екошкіра Характеристики: Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху; Якісна підкладка (не поліестер); Довжина: 34 см; Ширина на основі: 13 см; Висота: 24 см; Плечовий ремінь на карабінах входить у комплект (можна носити як у руках за ручки, так і на плечі)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велика жіноча сумка рептилія тиснення на плече, сумочка крокодила зміїна екошкіра |
- Ціна: 1 400 ₴





