Модний чоловічий рюкзак клітинка шкірозамінник (1206ЛВ)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний чоловічий рюкзак клітинка шкірозамінник
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості; Висота: 40 см; Ширина на основі: 29 см; Глибина на основі: 15 см; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 1 269 ₴









