Жіноча сумка чорна через плече під рептилію, невелика жіноча сумочка зміїна (1414)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка замшева формат А4 мішок рептилія чорна Характеристики: Вміщує папку А4; Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму); Довгий плечовий ремінь на карабінах у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Висота: 36 см; Довжина: 31 см; Ширина основи: 14 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Торба |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велика жіноча замшева сумка формат А4 мішок рептилія чорна |
- Ціна: 1 199 ₴









