Чоловіча сумка слінг на груди клітка Нагрудна барсетка через плече (1405)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка слінг на груди клітка Нагрудна барсетка через плече
Характеристики: Матеріал: екокжа; Ширина: 20 см; Висота: 33 см; Глибина на основі: 8 см; Плечовий ремінь регулюється.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Сірий |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 865 ₴









