Жіноча сумка чорна через плече під рептилію, невелика жіноча сумочка зміїна (1402)
-19%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка замшева чорна через плече під рептилію, жіноча сумочка крокодил натуральна замша Характеристики: Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму); Плечовий ремінь у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Висота: 29 см; Довжина: 26 см; Ширина основи: 11 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча замшева сумка чорна через плече під рептилію, жіноча сумочка крокодила натуральна замша |
- Ціна: 1 299 ₴








