Великий чоловічий клатч барсетка Кенгуру, гаманець сумка на ремінці (1339)
-11%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий чоловічий клатч барсетка Кенгуру, гаманець сумка на ремінці Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі Висота: 20 см; Довжина: 27 см; Товщина: 6 см; Переваги:; Візуально акуратний і компактний, але водночас досить місткий; Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Товщина | 60 см |
- Ціна: 799 ₴









