Чоловіча якісна сумка на груди Сумка слінг через плече (1400)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча якісна сумка бананка на груди Месенджер сумка слінг через плече
Храктеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Висота: 30 см; Ширина основи: 17 см; Глибина по підставі: 8,5 см; Якісна металева фурнітура з гравіюванням логотипу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Назва товару | |
| Назва товару | Чоловіча якісна сумка-бананка на груди Месенджер сумка-слінг через плече |
- Ціна: 719 ₴









