Жіночі годинники якісні . Брендові наручний годинник з камінням золотисті (617)
-26%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночі годинники якісні . Брендові наручний годинник з камінням Високоякісна колекція красивих і модних жіночих наручних годинників. Характеристики Механізм: кварцовий (батарейка); Матеріал браслета: металеві ланки (якісне напилення, не облазить); Діаметр циферблата: 38 мм Ширина браслета: 20 мм Максимальний Обхват: 250 мм (при необхідності браслет коротшає - прибираються зайві ланки); УВАГА! Подарункова коробка НЕ входить у вартість якщо Вам потрібна коробка, будь ласка, уточніть це нашому менеджеру при оформленні замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Золотий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 17 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Вага | 90 г |
- Ціна: 729 ₴









