Модна сумка чоловіча нагрудна через плече для хлопця Сумка слінг чоловічий зручний (665)
-27%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна сумка чоловіча нагрудна через плече для хлопця Сумка слінг чоловічий зручний
Характеристики: Матеріал: екокжа; Ширина: 15 см; Висота: 30 см; Глибина за основою: 5 см; Плечовий ремінь регулюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep Buluo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Назва товару | |
| Назва товару | Модна сумка чоловіча нагрудна через плече для хлопця Сумка-слінг чоловічий зручний |
- Ціна: 799 ₴









