Великий чоловічий шкіряний клатч барсетка чорний. Клатч сумка з натуральної сумки для чоловіків (1344)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний клатч-шум на блискавці, портмоне натуральна шкіра
Характеристики:
Матеріал: швидка шкіра;
Сумка-клатч (є ремінець на плече, а також ремінець на руку);
Висота: 20 см;
Довжина: 30 см;
Товщина: 4 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 40 см |
- Ціна: 1 249 ₴









