Шкіряний жіночий гаманець клатч на блискавці з ручкою петелькою Жіноче шкіряне портмоне з монетницею (1353Ж)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець клатч на блискавці з ручкою петелькою Жіноче шкіряне портмоне з монетницею
Характеристики: Матеріал: коров'яча шкіра; Металева фурнітура; Довжина: 20 см; Ширина: 10 см; Товщина: 1 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 100 ₴








