Чоловічий шкіряний клатч гаманець натуральна шкіра, чоловіче чорний портмоне (1353М)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний клатч гаманець натуральна шкіра, чоловіче чорний портмоне
Характеристики:
Матеріал: коров'яча шкіра;
Металева фурнітура;
Довжина: 20 см;
Ширина: 10 см;
Товщина: 1 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч-шум натуральна шкіра, чоловіче портмоне |
- Ціна: 1 100 ₴









