Чоловіча сумка-бананка слінг, нагрудна барсетка месенджер для чоловіків (1352)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумки бананка слінг, нагрудна барсетка месенджер для чоловіків Характеристики: Виробник: Туреччина; Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 29 см; Ширина (низ): 18 см; Глибина: 5 см; Фірмова фурнітура з гравіюванням; Плечовий ремінь на карабінах, що можна перестібати на різні сторони, регулюється по довжині;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 359 ₴







