Модна міська сумка для чоловіків жінок, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу (1342К)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна міська сумка для чоловіків жінок, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу Характеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Довжина: 42 см; Ширина основи: 20 см; Висота: 28 см; Ручка для кріплення на валізу; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Візерунки та принти | Клітка |
- Ціна: 1 600 ₴









