Якісна невелика дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча (1342)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна невелика дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча універсальна Храктеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Довжина: 42 см; Ширина основи: 20 см; Висота: 28 см; Ручка для кріплення на валізу; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна поклажа |
| Розміри | |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 1 600 ₴








