Шкіряний діловий портфель сумка для документів А4, шкіряна сумка офісна чорна (1331Д)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний діловий портфель сумка для документів А4, шкіряна сумка офісна чорна
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (Воловья шкіра);
Плечовий ремінь в комплекті;
Якісна металева фурнітура;
Висота: 29 см;
Довжина: 38 см;
Глибина: 7 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається і не тріскається на морозі);
Воловья шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, це реальні фото зроблені нами особисто.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 2 900 ₴









