Чоловіча сумка портфель для ноутбука клітинка чорна екошкіра Портфель для документів (1325)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка портфель для ноутбука клітинка чорна екошкіра Портфель для документів
Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 39 см; Ширина на основі: 9 см; Висота: 29 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина: | 390 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 700 ₴









