Чоловіча сумка портфель для документів формат А4. Шкіряний портфель для паперів та папок (1332)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка портфель для документів формат А4. Шкіряний портфель для паперів та папок
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
Плечовий ремінь у комплекті;;
Якісна металева фурнітура;
Висота: 29 см;
Довжина: 39 см;
Глибина: 7 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Довжина: | 390 см |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка портфель для документів формат А4. Шкіряний портфель для паперів і папок |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 999 ₴









