Якісна шкіряна сумка портфель для документів чоловіча жіноча, діловий портфель натуральна шкіра (1326)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна шкіряна сумка портфель для документів чоловіча жіноча, діловий портфель натуральна шкіра
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (Воловья шкіра);
Плечовий ремінь в комплекті;
Якісна металева фурнітура;
Висота: 29 см;
Довжина: 37 см;
Глибина: 6 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається і не тріскається на морозі);
Воловья шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, на останніх фото надані живі фото, зроблені менеджерами нашої компанії особисто.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Довжина: | 370 см |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 449 ₴









