Шкіряний чоловічий діловий портфель для документів планшета чорний | Якісна чоловіча офісна сумка формат А4 (1324Д)
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий діловий портфель для документів планшета чорний | Якісна чоловіча офісна сумка формат А4
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (Воловья шкіра);
Плечовий ремінь в комплекті;
Якісна металева фурнітура;
Висота: 30 см;
Довжина: 38 см;
Глибина: 8 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається і не тріскається на морозі);
Воловья шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, це реальні фото зроблені нами особисто.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний чоловічий діловий портфель для документів планшета чорний" Якісна чоловіча офісна сумка формат А4 |
- Ціна: 2 299 ₴









