Жіноча сумка-слінг на плече, Бананка міні сумочка для дівчини Кавовий (1288К)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка слінг на плече, Бананка міні сумочка для дівчини Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична. Характеристики Матеріал: Еко Шкіра; Довжина: 23,5 см; Ширина основи: 6,5 см; Висота: 20,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кавовий |
| Тип призначення | Жіноча сумка-слінг на плече, Бананка міні сумочка для дівчини |
- Ціна: 750 ₴



