Чоловічий рюкзак в стилі в клітку
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий рюкзак в клітку
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Висота: 38 см;
Ширина на основі: 29 см;
Глибина на основі: 10 см;
Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 1 399 ₴









