Жіночий міський рюкзак кенгуру сумка, невеликий прогулянковий рюкзачок трансформер (1290)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак кенгуру сумка, невеликий прогулянковий рюкзачок трансформер Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 31 см; Ширина: 31 см; Глибина на основі: 14 см; Сумка-рюкзак (плечовий ремінь на карабінах);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 1 300 ₴









