Велика об'ємна жіноча сумка з вишивкою квітами Стильна жіноча сумка шоппер з екошкіри (1291)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика об'ємна жіноча сумка з вишивкою квітами Стильна жіноча сумка шоппер з екошкіри
Характеристики: Матеріал: екошкіра; Закривається на блискавку; Фурнітура: метал; У комплекті плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 28 см; Висота: 21 см; Ширина на основі: 14 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Модна жіноча сумка з вишивкою квітами, сумочка на плече вишивка квіточки |
- Ціна: 1 065 ₴









