Жіноча міні сумочка клатч вишивка квіточки, маленька сумка на плече з квітами вишивкою чорна (342Н)
-24%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка клатч вишивка квіточки, маленька сумка на плече з квітами вишивкою чорна
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху;
Добре тримає форму навіть порожню;
Довжина: 21 см;
Ширина за основою: 11 см;
Висота: 16 см;
Плечовий ремінь у комплекті (на карабінах);
Малюнок — вишивка;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч вишивка квіточки, маленька сумка на плече з квітами вишивкою чорна |
- Ціна: 949 ₴









