Чоловіча сумка планшетка через плече Месенджер Jeep барсетка для чоловіків еко шкіра (1279)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка планшетка Jeep повсякденна, барсетка сумка-планшет для чоловіків Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Ширина: 20 см; Ширина на основі: 6 см; Висота: 25 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-планшетка Jeep повсякденна, барсетка сумка-планшет для чоловіків екошкіра |
- Ціна: 835 ₴









