Чоловіча сумка бананка пояснау клітку, сумка-бананка на груди (1256)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка бананка поясна у клітку, сумка-бананка на груди Характеристики Матеріал: якісна Екошкіра + канва; Довжина: 35 см; Висота: 11 см; Ширина з верхньої основи: 7 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 35 см |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Барсетка |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Ширина | 7 мм |
| Плечовий ремінь | Да |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Форма | Нестандартна |
- Ціна: 799 ₴






