Модний чоловічий міський рюкзак, повсякденний місткий рюкзак на плечі для чоловіків якісний
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модный мужской городской рюкзак, повседневный вместительный рюкзак на плечи для мужчин качественный
Характеристики:
Материал: качественная и плотная экокожа премиум качества;
Высота: 42 см;
Ширина по основанию: 28 см;
Глубина по основанию: 15 см;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 169 ₴









