Красивий якісний модний жіночий розкладний гаманець Жіноче портмоне для візиток Baellerry (1229)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красивий якісний модний жіночий розкладний гаманець Жіноче портмоне для візиток Baellerry
Характеристики: Материал: Качественная ПУ кожа; Высота: 12,5 см; Ширина: 10 см; Толщина: 2 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 449 ₴








