Спортивна сумка для тренажерного залу фітнесу тренувань екошкіра клітина Сумка для поїздок ручна поклажа (1231)
-7%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка для тренажерного залу фітнесу тренувань екошкіра клітина Сумка для поїздок ручна поклажа
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості; Довжина: 42 см; Ширина на основі: 22 см; Висота: 22 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип | Сумка |
| Форма | Нестандартна |
| Розміри | |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина: | 42 см |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 399 ₴







