Жіноча сумочка на плече еко чорна шкіра, якісна класична маленька сумка для дівчат (1023Т)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка на плече еко чорна шкіра, якісна класична маленька сумка для дівчат
Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька екошкіра (щільна); Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення; Фурнітура: метал; У комплекті плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 30 см; Висота: 27 см; Ширина на основі: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 049 ₴








