Чоловіча сумка для ноутбука екошкіра, чоловічий портфель під ноутбук планшет локшина, макбук сумка-папка (1072Н)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка для ноутбука екошкіра, чоловічий портфель під ноутбук планшет локшина, макбук сумка-папка Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 38 см; Ширина за основою: 6 см; Висота: 29 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кріплення на візок | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка для ноутбука екошкіра, чоловічий діловий портфель під ноутбук планшет локшина, макбук сумка-папка |
- Ціна: 1 299 ₴









