Чоловіча ділова сумка для документів офісна, модний чоловічий діловий портфель формат А4 чорний (1072П)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча ділова сумка для документів офісна, модний чоловічий діловий портфель формат А4 чорний
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 38 см;
Ширина за основою: 6 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Тип | Портфель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 380 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
| Стиль | Класичний |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 299 ₴









