Чоловіча стильна сумка слінг кенгуру через плече Якісна нагрудна сумка для чоловіків (1220Р)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча стильна сумка слінг кенгуру через плече Якісна нагрудна сумка для чоловіків
Храктеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Висота: 30 см; Ширина основи: 16 см; Глибина по підставі: 8 см; Якісна металева фурнітура з гравіюванням логотипу.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 мм |
| Стать | Чоловічий |
| Глибина | 8 см |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Городской |
| Назва товару | |
| Назва товару | Чоловіча стильна сумка-кенгуру через плече Якісна нагрудна сумка для чоловіків |
- Ціна: 719 ₴









