Нагрудна сумка слінг для чоловіків чорна Чоловіча стильна сумка слінг через плече (1220)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна нагрудна сумка для чоловіків чорна Чоловіча стильна сумка слінг через плече
Храктеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Висота: 30 см; Ширина основи: 16 см; Глибина по підставі: 8 см; Якісна металева фурнітура з гравіюванням логотипу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Назва товару | |
| Назва товару | Якісна нагрудна сумка для чоловіків чорна чоловіча стильна сумка-слінг через плече |
- Ціна: 719 ₴









