Чоловіча сумка для документів формат А4 офісна, чоловічий діловий портфель тканинний синій (1105Н)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка для документів формат А4 офісна, чоловічий діловий портфель тканинний синій
Характеристики:
Матеріал: оксфорд із водовідштовхувальним просоченням;
Висота ручок: 15 см;
Довжина: 38 см;
Глибина: 6 см;
Висота: 29 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 670 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 1 300 ₴









