Гарний жіночий гаманець органайзер горизонтальний на повну купюру зі шкірозамінника Блакитний (247)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарний жіночий гаманець органайзер горизонтальний на повну купюру зі шкірозамінника Блакитний
Характеристики:
-
Материал: Качественная ПУ кожа;
-
Высота: 19 см;
-
Ширина: 10 см;
-
Толщина: 2 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 450 ₴




