Діловий портфель для документів формат А4 екокожа чорний (1013)
-24%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діловий портфель для документів формат А4 екокожа чорний Характеристики: Матеріал: екошкіра; Довжина: 38 см; Ширина на основі: 5 см; Висота: 29 см; Плечовий ремінь у комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см; Фурнітура металева.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кріплення на візок | Немає |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий діловий портфель сумка для документів формат А4 екошкіра чорний, чоловіча сумка для ноутбука |
- Ціна: 1 359 ₴









