Жіноча сумка через плече вишита квітами Модна якісна жіноча сумочка (1056)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече вишита квітами Модна якісна жіноча сумочка
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму; Довжина: 22 см; Ширина на основі: 12 см; Висота: 20 см; Висота ручок: 15 см; Плечовий ремінь - у комплекті, що знімається на карабінах (максимальна довжина 120 см - регулюється); Малюнок: вишивка;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка через плече з вишивкою квітами, модна та якісна жіноча сумочка екошкіра повсякденна |
- Ціна: 999 ₴









