Чоловічий міський рюкзак, повсякденний рюкзак на плечі для чоловіків
-7%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий міський рюкзак, повсякденний рюкзак на плечі для чоловіків.
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Висота: 40 см;
Ширина на основі: 34 см;
Глибина на основі: 20 см;
Якісна металічна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 1 299 ₴








