Стильний чоловічий діловий портфель для документів, якісна офісна сумка формату А4 (1173)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний чоловічий діловий портфель для документів, якісна офісна сумка формату А4 Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 37 см; Ширина на основі: 6 см; Висота: 28 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 349 ₴









