Шкіряна візитниця кадхолдер шкіра рептилії, тримач гаманець для пластикових карток та візиток
-29%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна візитниця кадхолдер шкіра рептилії, тримач гаманець для пластикових карток та візиток
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Рельєфна шкіра у силі рептилії;
Ширина: 8,5 см;
Висота: 10 см;
Товщина: 2,5 см;
Місткість: 20 карт;
Якісна внутрішня частина дорогих матеріалів;
УВАГА! Ціна вказана тільки за візитницю, якщо потрібна подарункова коробка як на останніх фото, обов'язково уточнюйте при замовленні (ціна коробки +165 грн).
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Кількість відділень для кредитних карток | 16-20 |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Кількість вміщуваних карт | 20 шт |
| Тип | Візитниця для своїх карток |
- Ціна: 565 ₴









