Жіноча невелика сумка Рептилія (1068)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна жіноча сумочка під рептилію на плече, невелика сумка еко шкіра зміїна
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Плечовий ремінь у комплекті;
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
Висота: 22 см;
Довжина: 20 см;
Ширина основи: 14 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 799 ₴









