Чоловіча бананка сумка на груди Барсетка на плече слінг для чоловіків Jeep з USB екошкіра (1122)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча бананка сумка на груди Барсетка на плече слінг для чоловіків Jeep з USB екошкіра
Характеристики: Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, м'яка за жорсткістю); Ширина: 18 см; Висота: 28 см; Ширина на основі: 5 см; Відсік під USB; Максимальна довжина плечового ременя: 125 см (регулюється у менший бік);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
| Назва товару | |
| Назва товару | Чоловіча бананка сумка на груди Барсетка на плече слінг для чоловіків Jeep з USB екошкіра |
- Ціна: 699 ₴









