Якісний жіночий рюкзак Леопардовий, прогулянковий рюкзачок тигровий Коричневий (1059К)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний жіночий рюкзак міський Леопардовий, прогулянковий рюкзачок тигровий
Характеристики:
Люкс Якість!
Матеріал: високоякісна екошкіра;
Якісний та практичний підклад;
Висота: 27 см;
Ширина: 23 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 23 см |
| Вага | 550 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴








