Велика спортивна сумка для тренажерного залу фітнесу тренувань екошкіра клітинка Стильна дорожня сумка (1045)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика спортивна сумка для тренажерного залу фітнесу тренувань екошкіра клітинка Стильна дорожня сумка
Характеристики: Матеріал: канва + якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 48 см; Ширина за основою: 24 см; Висота: 36 см; Герметичний відділ для взуття; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Розміри | |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 24 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Візерунки та принти | Клітка |
- Ціна: 1 499 ₴









