Дорожня сумка для коротких поїздок для ручної поклажі зі шкіри PU унісекс клітинка Сумка для залу фітнесу (1045)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка для коротких поїздок для ручної поклажі зі шкіри PU унісекс клітинка Сумка для залу фітнесу
Характеристики: Матеріал: канва + якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 48 см; Ширина за основою: 24 см; Висота: 36 см; Герметичний відділ для взуття; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина: | 480 см |
| Розміри | |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 499 ₴









